fbpx

Enter your keyword

Coaching

Coaching jako forma rozwoju na dobre zagościł w naszej firmie. To odzew na potrzebę Klientów, którzy po szkoleniach chcieli, aby proces rozwojowy trwał, chcieli dalej podnosić kompetencje swoje lub swoich pracowników. Wydaje się, efekt po zadaniu kilku pytań nie może być zbyt wielki, a jednak.
Klienci tej formy rozwoju wraz z nami zmieniali swoje życiowe decyzje, odchodzili z organizacji, aby znaleźć zatrudnienie w takich, którymi byli bardziej zainteresowani, otwierali nowe firmy, zmieniali sposób zarządzania, ich zespoły rozwijały się w postępie geometrycznym. Po prostu podejmowali odważne decyzje, a potem je realizowali. Bo przecież miarą rozwoju jest stopień realizacji zmian a nie tylko rozmowa o nich.

Korzystamy z uznanych narzędzi coachingowych – od modelu GROW, przez metaforę i karty coachingowe, aż do coachingu prowokatywnego. Zawsze z dbałością o Klienta.

Podczas sesji coachingowych skupiamy się na wzroście jakości życia
i wzmacniania swojej ścieżki osiągania celów. Pracujemy nad szeroko pojętymi obszarami życia prywatnego Klienta, zawsze z dyskrecją
i poszanowaniem zasad wspólnie ustalonych podczas pierwszej sesji zapoznawczej. Każdy z nas ma w sobie siłę i odpowiednie zasoby, aby swoje życie uczynić takim, z którego będzie jeszcze bardziej zadowolony. My pomagamy w ich uruchomieniu.

Podczas business coachingu zajmujemy się obszarami związanymi z pracą Klienta i po ustaleniu przez niego celów rozwojowych, korzystając z narzędzi coachingowych eksplorujemy jego zasoby aby jak najszybciej osiągnął wyznaczone przez siebie cele. Najczęściej obszar pracy zawodowej Klienta przeplata się z obszarem życia prywatnego, dlatego też rozwijając w coachingu efektywność zawodową przy okazji można wzmocnić efektywność osobistą.

Ten rodzaj coachingu przeznaczony jest dla zespołów, które chcą wzmocnić swoją siłę, kompetencje i relacje w nich panujące. Pracujemy podczas sesji wspólnie z całym zespołem, a efekty tej pracy są wprost proporcjonalne do zaangażowania wszystkich członków tego zespołu. Co ciekawe, niezależnie od tematu i celu pracy zawsze uzyskujemy jeszcze jeden efekt – większą integrację i zrozumienie w zespole.

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości