fbpx

Enter your keyword

Extended DISC

Proponujemy wykorzystanie wystandaryzowanego narzędzia Extended Disc w celu zdiagnozowania potencjału Państwa pracowników. Model opiera się na koncepcji zachowań opisującej cztery bazowe style behawioralne. Każdy z nas ma preferencje do zachowywania się w określony sposób – w mniejszym bądź większym stopniu prezentując zachowania z poszczególnych profili. Dzięki testowi mamy możliwość lepszego zrozumienia siebie i pracowników, zidentyfikowanie mocnych i słabych stron naszej osobowości i znalezienie sposobu na ich lepsze wykorzystanie.

Badanie ExDisc polega na wykonaniu przez pracownika krótkiego testu. (wykonywany on-line). Czas testu to około 8-10 minut (odpowiedź na 24 pytania).

Na jego podstawie otrzymujemy informację o „profilu” pracownika – który zawiera informacje na temat preferencji zachowań pracownika w sytuacjach zawodowych w oparciu o 4 typy bazowe. Raport przekazywany jest w czasie sesji informacji zwrotnej.

Dzięki diagnozie Extended Disc dostarczymy Państwu informacji jak  wykorzystać potencjał każdego z pracowników, jakie obszary działań są naturalnymi mocnymi stronami pracownika, a które należy wzmacniać i rozwijać. Dopasowanie pracownika do konkretnego rodzaju zadań, właściwy sposób delegowania i motywowania pozwoli na efektywne budowanie skutecznego zespołu.

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości