fbpx

Enter your keyword

Jak sprzedawać Internet Banking

Warsztat „Jak sprzedawać Internet Banking” jest skierowany do wszystkich pracowników Banku, mających na co dzień kontakt z Klientami, którzy mogą oferować Klientom produkt Internet bankingu.

Szkolenie jest dla wszystkich tych, którzy chcą:

  • Poznać pełną funkcjonalność Internet Bankingu poprzez praktyczne zapoznanie się z działaniem aplikacji,
    bezpośrednie ćwiczenie z systemem Novum,
  • Skuteczniej sprzedawać Internet Bankingu swoim Klientom,
  • Umieć przekonać Klientów do zakupu stosując język korzyści – od korzyści ogólnych do korzyści szczegółowych,
  • Z łatwością radzić sobie z obiekcjami Klientów dotyczącymi Internet Bankingu,
  • Być bardziej skutecznymi i profesjonalnymi pracownikami Banku Spółdzielczego,

Szkolenie będzie przeprowadzone metodami warsztatowymi ukierunkowane na maksymalne zaangażowanie wszystkich Uczestników. Ze względu na warsztatowy charakter zajęć w grupie szkoleniowej może wziąć maksymalnie 10 Uczestników. Podczas szkolenia zostaną zostanie wykorzystany serwer wraz ze środowiskiem szkoleniowym Novum Bank Enterprise – zaś Uczestnicy będą korzystali z laptopów z dostępem do tego środowiska.
Zapewniając bezpieczeństwo Państwa danych mamy własny serwer z własnymi skażonymi danymi przygotowanymi przez Novum i korzystamy z najnowszej wersji NOE.
Prowadzone ćwiczenia rozmów sprzedażowych będą symulacją działań pracownika w realnej rozmowie sprzedażowej z wykorzystaniem systemu Novum Bank Enterprise – takie podejście z jednej strony doskonali umiejętności sprzedażowe, a z drugiej usprawnia umiejętności efektywnego wykorzystania dostępnych systemów w procesie sprzedaży.