fbpx

Enter your keyword

Szkolenia - rozwój osobisty

Nasze szkolenia dotyczące rozwoju osobistego kierujemy do wszystkich tych, którzy mają na celu podniesienie swojej osobistej efektywności. Już na samym początku pragniemy zaznaczyć, że dostępne są dwie drogi prowadzące do celu. Pierwsza polega na efektywności osiągniętej wytężoną pracą i przyspieszeniem prowadzonego tempa życia. Z kolei druga promuje zwolnienie, a także wyłączenie wewnętrznej kontroli i wewnętrznego krytyka. Osoby decydujące się na pójście właśnie tą drogą stają się bardziej uważne, dbają o siebie, a także pozwalają sobie na dłuższe podejmowanie decyzji. Mimo to znacznie zwiększają swoją efektywność.

Rozwój osobisty – warsztaty

Na naszych warsztatach z rozwoju osobistego pracujemy nad najważniejszymi aspektami. Jednym z nich jest asertywność. Cecha, która w ostatnim czasie jest mocno promowana. Jednak błędnie uznaje się, że chodzi tu wyłącznie o umiejętność odmawiania. U nas dowiecie się jakie jest szersze znaczenie tej niezwykle przydatnej cechy charakteru. Poruszony zostanie także temat zarządzania sobą w czasie, a także komunikacji interpersonalnej.

Polecamy również nasze szkolenia dla bibliotek. Szkolenia biblioteczne dla Twoich pracowników podniosą standardy obsługi klienta oraz pracy zespołowej.

Asertywność to pojęcie, które w ostatnich latach robi zawrotną „karierę”, często jednak jest sprowadzane tylko do banalnego „mówienia nie”.  Na naszym szkoleniu asertywność omawiamy szeroko pokazując całe bogactwo tego słowa.
Podczas szkolenia poruszamy się wokół: 5 praw asertywności, autodiagnozy na podstawie mapy asertywności, postaw – asertywnej, agresywnej, uległej, postaw w konflikcie, asertywnych narzędzi w tym obrony własnych granic.
W czasie warsztatu będziesz miał możliwość doskonalić techniki asertywne przydatne w codziennym życiu i wzmocnić swoją asertywną postawę.

Ile to razy myślimy “żeby tak doba mogła mieć chociaż 27 godzin”, wtedy na pewno wystarczyłoby nam czasu na wszystko. Tymczasem rzecz w tym, by minuty, którymi dysponujemy odpowiednio zaplanować, by “pożegnać” pożeraczy czasu. To proste? Z nami tak 🙂

Czy potrafisz się efektywnie komunikować? Czy Twoje kontakty z innymi – osobiste i zawodowe – są skuteczne
i satysfakcjonujące? A może czasem masz wrażenie, że mimo starań, poświęconego czasu, nie jesteś dobrze zrozumiany, a spotkania i dyskusje z innymi do niczego nie prowadzą? Zawsze klucz do sukcesu tkwi w komunikacji.
Praktycznie, komunikacja to coś więcej niż mówienie i słuchanie. To rozumienie ukrytych zawartości komunikatów, dzięki czemu rozumiemy to, co niewypowiedziane. To umiejętność łagodzenia nastrojów i budowania porozumienia słowem, tonem i gestem. Zapraszamy na warsztat, gdzie przez dwa dni będziesz w pocie czoła pracował nad swoją komunikacją. Nad słuchaniem, mówieniem i gestami przy wykorzystaniu narzędzi komunikacyjnych. Praktycznie bez teorii. Chcesz umieć czy wiedzieć?

Czym jest stres? Czy zawsze nam szkodzi? Jak sobie z nim radzić? Co sprawia, że ogarnia cię zdenerwowanie? Na te pytania znajdziesz odpowiedź na naszym szkoleniu Oswoić stres.
Zakres warsztatu to również autodiagnoza własnego poziomu stresu, identyfikacja stresorów w życiu prywatnym i zawodowym, poznanie i ćwiczenie metod radzenia sobie ze stresem.

„Uczeń zapytał mistrza – Jak długo mam czekać na zmianę?  Mistrz bez chwili wahania odpowiedział: Jeśli chcesz czekać, to długo.”

Nie czekajmy więc, tylko planujmy działania, wyznaczajmy cele, planujemy drogę ich realizacji. Nasz warsztat dostarcza narzędzi do planowania i wyznaczania celów, omawia pułapki i najczęstsze błędy przy realizacji celów.

Jaki jest Twój cel?

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości