fbpx

Enter your keyword

Microsoft Excel – kurs

Microsoft Excel to narzędzie bez którego nie obejdzie się w obecnych czasach żadna nowoczesna firma. Dlatego realizujemy szkolenia uczące korzystania z excel szkoleniafunkcjonalności, jakie przynosi program poprzez ćwiczenia praktyczne na trzech poziomach:

– podstawowym,

– średnio zaawansowanym,

– zaawansowanym.

Pakiet Microsoft Office łączy w sobie programy takie jak Word, Excel, Power Point i Outlook. Na naszym kursie dowiecie się dlaczego warto korzystać z Excela, a także jak potrafi on w sposób pozytywny wpłynąć na efektywność i komfort pracy. Specjalnie opracowane programy szkolenia skupiają się na ćwiczeniach praktycznych. Ich celem jest pokazanie funkcjonalności Excela i możliwości jego zastosowania w życiu codziennym.

Szkolenia Microsoft Excel

Organizowany przez nas kurs Excel przeznaczony jest dla osób znajdujących się na różnych poziomach. Posiadamy odrębne programy dla początkujących, średnio zaawansowanych, a także zaawansowanych. Dzięki temu każdy zrozumie fundamentalne zasady funkcjonowania popularnego arkusza kalkulacyjnego i rozwinie posiadane już umiejętności. Uczestnicy dowiedzą się, że tworzenie analiz i obliczeń tylko wygląda na trudne. W rzeczywistości opiera się ono na zrozumieniu kilku przydatnych narzędzi. Dzięki licznym ćwiczeniom praktycznym każdy bez problemu opanuje przygotowany materiał. Zwieńczeniem procesu nauki będzie uzyskanie zaświadczenia potwierdzającego nowe umiejętności.

Polecamy także nasze szkolenia z pierwszej pomocy, które nauczą Cię, jak nieść pomoc w przypadku zagrożenia życia.

Napisz do nas!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Treść wiadomości