fbpx

Enter your keyword

Dofinansowania

Poprzez analizę dostępnych źródeł dofinansowania wpieramy firmy i instytucje w pozyskiwaniu środków na szkolenia oraz rozwój działalności. Jesteśmy na bieżąco z Funduszami Unijnymi i Krajowymi. Pomagamy naszym Klientom w wykorzystaniu źródeł zwenętrznego finansowania działań rozwojowych.

Cliff Diver
Krajowy Fundusz Szkoleniowy

Uruchomione od 2014 roku środki przez Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej są zarządzane przez lokalne Urzędy Pracy. Dofinansowanie do działań rozwojowych może uzyskać każdy pracodawca na szkolenie swoich pracowników. W 2015 roku warunkiem jest, by pracownik zaliczał sie do grupy 45+.
Pomagamy w przygotowaniu wniosku o dofinansowanie. Z nami w ciągu 30 dni obniżysz koszty szkolenia swoich pracowników o 80%

würfel cube news 3D
REJESTR USŁUG ROZWOJOWYCH

Nowa perspektywa Unijna 2014-2020 to możliwość uzyskania do 80% dofinansowania do działań rozwojowych dla pracowników za pośrednictwem tzw. RUR - rejestru usług rozwojowych. Nasza firma, uzyskując wpis do RUR organizuje szkolenia dofirnansowanie ze środków unijnych.
Naszych klientów przeprowadzamy przez dokumentację niezbędną do uzyskania dofinansowania.

Mann mit Muskeln / Kraft / Stärke / Erfolg
DORADZTWO W ZAKRESIE POZYSKIWANIA ŚRODKÓW NA ROZWÓJ DZIAŁALNOŚCI

W zakresie naszej działalności jest również wsparcie przedsiębiorców w zakresie tworzenia i realizowania projektów unijnych.