Poprzedni tydzień to praca na wielu frontach – w tym na froncie pracy dla Polska Izba Firm Szkoleniowych. Od wtorku do czwartku na jej zaproszenie byłem w Norwegii w ramach projektu związanego z poznawaniem innowacyjnych metod i rozwiązań w kontekście uczenia się dorosłych w Norwegii.
👉 Z kolei piątek i sobota to Walne Zgromadzenie Członków PIFS i całodzienne warsztaty.
To inspirujące spotkanie ludzi z branży, okazja do wymiany doświadczeń, opinii, poglądów, a czasami konfliktu merytorycznego, którego celem jest zawsze polepszenie jakości usług w branży.
Wraz z Agnieszka Radkiewicz aktywnie uczestniczyliśmy w spotkaniu – wnosząc pomysły, dyskutując, ale też czerpiąc z mądrości pozostałych członków Izby.
Spotkanie z legendami świata trenerskiego, właścicielami dużych firm szkoleniowych, inspirujących szkoleniowych start-upów zawsze jest motywacją do dalszego działania na wysokim poziomie dla naszych Klientów ✔️
Piątkowe Walne Zgromadzenie było dla nas też ważne, gdyż zostałem wybrany do Zarządu Polska Izba Firm Szkoleniowych, a Agnieszka do Rady Polska Izba Firm Szkoleniowych.
Od poniedziałku jestem odpowiedzialny za działania wzmacniające jakość i pokazujące dobre praktyki.
Dziękuję za zaufanie i obiecuję, że zrobię, co w mojej mocy.